Na vodě - Herecké obsazení

Herecké obsazení seriálu Na vodě

Tomáš Klus (Honza)

Tomáš Klus (Honza)

Datum narození: 15.5.1986
Znamení: býk

Tomáš Klus je český písničkář a bývalý moderní pětibojař. V roce 2014 hrál v pohádce Tři bratři v roli nejstaršího syna Jana, který se vydá hledat zakletou princeznu Růženku. Podílel se i na soundtracku k filmu. V září 2012 absolvoval studium herectví na Divadelní fakultě Akademie múzických umění (DAMU). Jako herce jej bylo možno vidět například v seriálu Hop nebo Trop nebo ve filmu Šejdrem... více o herci Tomáši Klusovi.


Lukáš Langmajer (Hugo)

Lukáš Langmajer (Hugo)

Datum narození: 25.8.1980
Znamení: panna

Lukáš Langmajer po debutu ve filmu SKŘÍTEK se o jeho existenci veřejnost dozvěděla, až když začal natáčet celovečerní film debutujícího režiséra Tomáše Bařiny BOBULE a mladý Langmajer v něm společně s Kryštofem Hádkem ztvárňují ústřední dvojici sympatických podvodníčků... více o herci Lukáši Langmajerovi.


Lenka Vlasáková (Majitelka hospody Boženka)

Lenka Vlasáková (Majitelka hospody Boženka)

Datum narození: 27.4.1972
Znamení: býk

Lenka Vlasáková je česká filmová a divadelní herečka. Ve filmu debutovala hlavní rolí v psychologickém snímku režisérky Věry Plívové-Šimkové Houpačka (1990). Mezi její další velké filmové role patří Tereza z Paralelních světů a Českým lvem oceněná Lea ze stejnojmenného filmu (1997)... více o herečce Lence Vlasákové.


Oldřich Kaiser (Bohumil)

Oldřich Kaiser (Bohumil)

Datum narození: 16.5.1955
Znamení: býk

Oldřich Kaiser je český filmový a divadelní herec a komik. Za svou dlouhou kariéru hrál v mnoha filmech. Z poslední doby například ve filmech Tmavomodrý svět, Žralok v hlavě nebo Pouta. Hraje také hlavní roli v Menzelově adaptaci Hrabalova díla Obsluhoval jsem anglického krále. Proslul také rolemi v televizních seriálech jako 30 případů majora Zemana či Nemocnice na kraji města. V letech 1980 až 2005 byla jeho manželkou česká herečka Naďa Konvalinková... více o herci Oldřichu Kaiserovi.


Ester Geislerová (Monika)

Ester Geislerová (Monika)

Datum narození: 5.3.1984
Znamení: ryby

Ester Geislerová je česká herečka, výtvarnice a bývalá modelka. V roce 2002 se stala vítězkou národního finále modelingové soutěže Elite Model Look Czech republic 2002. Vystudovala Státní grafickou školu Václava Hollara v Praze v oboru Propagační design. V současnosti studuje na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru nových médiích II... více o herečce Ester Geislerové.


Oldřich Navrátil (Kapitán)

Oldřich Navrátil (Kapitán)

Datum narození: 21.10.1952
Znamení: váhy

Oldřich Navrátil je český herec. Absolvoval brněnskou JAMU a později hrál v několika, většinou experimentálních, divadlech. Vystudoval JAMU. Po skončení školy začal hrát v Divadle na provázku v Brně, kde vydržel dva roky. Následně se přestěhoval se do Prahy, kde rok působil v pražském experimentálním souboru Dílna 24. Poté začal hrát v Divadle Ta Fantastika... více o herci Oldřichovi Navrátilovi.


Lukáš Pavlásek (Stanislav)

Lukáš Pavlásek (Stanislav)

Datum narození: 24.7.1978
Znamení: lev

Lukáš Pavlásek je český komik a finalista soutěže Star Dance 2015. Účinkuje v televizním pořadu Na stojáka. Proslavil se také postavou „tydýtka“ v televizní reklamě společnosti T-Mobile, ve kterých hraje společně s hercem Vojtou Kotkem. V roce 2015 skončil na třetím místě v taneční show Stardance s taneční partnerkou Lucií Hunčárovou... více o herci Lukáši Pavláskovi.


Luděk Sobota (Divadelní režisér)

Luděk Sobota (Divadelní režisér)

Datum narození: 27.5.1943
Znamení: blíženec

Luděk Sobota je český herec, bavič, scenárista a režisér. Vystudoval dopravní průmyslovou školu, poté absolvoval herectví na pražské DAMU. Přestože měl schopnost hrát dobře i charakterní role, jeho vlastní doménou se stala komika, především autorská, založená na vlastních textech a improvizaci... více o herci Luďkovi Sobotovi.


Veronika Kubařová

Veronika Kubařová

Datum narození: 1.6.1987
Znamení: blíženec

Veronika Kubařová je česká herečka. Vystudovala herectví na Pražské konzervatoři. Jedním z absolvenstkých představení v Divadle Konzervatoře byla Kytice Jiřího Suchého, díky které získala možnost hrát v divadle Semafor... více o herečce Veronice Kubařovové.


Iva Pazderková

Iva Pazderková

Datum narození: 16.3.1980
Znamení: ryba

Iva Pazderková je česká herečka, bavička, moderátorka a modelka. Vystudovala osmileté gymnázium v Brně a roku 2003 absolvovala JAMU. Proslavila se především účinkováním ve stand-up komedii Na stojáka televizní stanice HBO v roce 2004 a do obecného povědomí se dostala prostřednictvím televizní reklamy na jogurt. Diváky baví především předstíráním hlouposti a vtipnými „hláškami“, artikulací a svým neformálním vystupováním... více o herečce Iva Pazderkové.


Zdroj a foto www.nova.cz